İş modelimiz ve Çalışmalarımız

Biz amazon.com sitesinde satılacak ürünlerin analizini yapan bir ekipiz. Türkiye pazarından en az %30 kar marjı sağlayabilecek ürünleri belirleyerek, amazon’da rekabet edebilirliğini ve satış potansiyelini değerlendiriyoruz. Ürünlerin maliyet, karlılık, istatistik ve sürdürülebilirlik analizlerini yaparak detaylı raporlar sunuyoruz. Ayrıca ürünleri en uygun fiyata tedarik edebilecek yerli kaynakları da araştırıyor ve müşterilerimizle paylaşıyoruz. Böylece müşterilerimiz ürünleri kolayca satın alıp amazon.com’da satışa başlayabiliyor ve kazanç elde ediyorlar.

İş Modelimiz Ve Çalışmalarımız
Neden Bionluk

Neden Bionluk

Bionluk platformu, sizin ve hizmet sağlayıcılar arasında güvenli bir köprü oluşturur. Sunduğumuz hizmetlerin kalitesini, önceki müşterilerimizin geri bildirimleriyle kanıtlıyoruz. Bizi seçtiğinizde, referanslarımızı da inceleyebilir ve memnuniyet garantisi alabilirsiniz.

Neden Biz?

Neden Biz?

Amazon’da retail arbitaj ile para kazanmak istiyorsanız, ürün analizlerimiz size yardımcı olabilir. Amazonda satış yapmak için eğitim almak, ürün araştırmak ve tedarik etmek çok zaman alır ve bu da size maddi kayıp yaşatabilir. Bizim raporlarımız sayesinde, en uygun fiyatlı ve en çok talep gören ürünleri kısa sürede bulabilir ve satın alabilirsiniz. Böylece hem ürün tedarik aşamasında hem de satış aşamasında kazancınızı artırabilirsiniz.

Amazon ürün analiz ekibi olarak ilk önceliğimiz danışanlarımıza ürün tedarikinden satışına kadar olan sürecinde destek olup en kısa sürede ürün kazanç sağlatmaktır.

Ücretsiz Ürün Danışmanlığınızı Başlatın

Bionluk üzerinden görüşme sağlayarak ürün araştırması hakkında bilgi alabilir ve örnek rapor talep edebilirsiniz.